buy zithromax cialis vs viagra viagra cialis cheap generic viagra la parapharmacie canadian pharmacy viagra pharmacie en ligne ed pills buy nexium generic viagra Canadian pharmacy pharmacy en ligne avanafil pharmacien en ligne acheter une pharmacie viagra vs cialis viagra buy cymbalta parapharmacies Canadian pharmacy viagra ed drugs azitromicina parapharmacie en ligne le viagra staxyn

Hold (træner & tider)

Dalby håndboldklub har følgende spillende hold:

Hold:  U10 piger
Træner: 
 Rikke Seibak, Mail: Rikke_seibak@hotmail.com, Mobil 22330465
Træner: Karoling Foss, Mail karolinefoss_7@hotmail.com, Mobil 93931892

Hold:  U10 drenge
Træner:  Mikkel Pedersen, Mail: mikkelp7@gmail.com, Mobil 23309733
Træner: Kasper Roslind
Hold:  U12 drenge
Træner:  Kjeld Christiansen, Mail: kjeld.christiansen@volvo.com – mobil 21684838
Træner: Dorthe Arnø, Mail rodegaardsvej@yahoo.dk, Mobil 29211845
Hold:  U12 piger
Træner: Karina Frejvald, Mail: karinafrejvald@gmail.com – mobil 29461609
Træner Caroline Rundquist, Mail missfb24@gmail.com, Mobil 50999055

 Hold:  U14 drenge
Træner: Ioannis Tomazos, Mail: dontomazos@gmail.com – mobil 30560859
Træner: Nichlas Riise, Mail nichlasriise@gmail.com, Mobil 51246094
Træner: Tobias Jakobsen, Mail tobiashorn1999@outlook.dk, Mobil 30139978

Hold: U14 piger
Træner: Jan Christensen,  Mail: murerfirmabrogaard@hotmail.com – mobil 21721480
Træner:  Chrisitan Tingleff, Mobil 24803633
Træner: Simon Roslind, Mail simon.roslind@gmail.com, Mobil 25470706
Træner:
Mike Bach, mike.2008@live.dk, Mobil 30259328

 Hold:  U16 drenge
for tiden ikke noget hold, kontakt ungsdomformand

Hold: U16 piger
Træner: Henrik Arnø, Mail hk.arnoe@gmail.com, Mobil 60204044
Træner: Jesper Kjær Jensen, Mail jesperkjaerjensen@hotmail.com, Mobil 61430281
Træner: Morten Egede, Mobil 24659987

Hold:  U18 drenge
Træner: Rune Willum Hansen, Mail rune_willum@msn.com, Mobil 26130067
Holdsamarbejde med Team Faxe

Hold:  Damer Senior 3. division
Træner: Mikkel Skovby, Mail skovbyjensen@yahoo.dk, Mobil 53388710
Holdleder: Karina Frejvald, Mail karinafrejvald@gmail.com, Mobil 29461609

Hold: Herre senior 2. division
Træner:
Lars Damgaard, Mail blangslevpark@gmail.com, Mobil 24421991
Træner: Per Rasmussen, Mail per.britt@privat.dk, Mobil 29406122

Hold: Herre senior 2. division
Træner: 
Per Rasmussen
Kontaktinfo: mail per.britt@privat.dk  mobil 29406122

Hold: Herre Senior Kval rækken
Træner: Jeppe Behrendt Petersen, Mail Jeppe_petersen1990@hotmail.com, Mobil 2812161